Manicure hybrydowy kombinowany

Nadbudowanie płytki paznokcia bazą budującą w celu idealnego wyprofilowania paznokcia oraz strukturalnego wzmocnienia. Odpowiednie opracowanie skórek pozwoli nam na dokładniejsze domalowanie kolorem, który da nam efekt "koloru pod skórki" dzięki czemu odrost pojawia się znacznie później.

Przedłużenie żelem

Przedłużenie naturalnego paznokcia na formie/szablonie przy użyciu żelu na dowolnie wybrany kształt i długość. Od kilku mm do nawet kilku cm(ekstremalne długości też wykonujemy :)). Stylizacja jest malowana metodą manicure hybrydowego kombinowanego.

Żel na naturalnej płytce

Utwardzenie naturalnej płytki paznokcia przy użyciu żelu, bez przedłużania. Tak jak przy każdej metedzie malownia w naszym salonie rownież "kombinujemy" a nawet zdobimy 🙂

Uzupełnienie żelu

Korekta konstrukcji paznokci żelowych. Zarówno przedłużonych jak i naturalnych pokrytych żelem po kilku tygodniach od wykonanej stylizacji. Sugerowany czas uzupełnienia to 3-4 tygodni.

Pedicure

Całościowy z malowaniem paznokci lakierem hybrydowym lub klasycznym oraz opracowaniem podeszwy stóp za pomocą frezarki lub jedną z opcji: samo malowanie lub samo opracowanie stóp.